آموزش سئو در اصفهان

دوره آموزش سئو در اصفهان

در دوره آموزش سئو در اصفهان از 0 تا 100 سئو را خواهید آموخت و ما کمک میکنیم شما خط یک گوگل را تجربه کنید. همانطور که میدانید سئو یکی از نیاز های اولیه هر وب سایت موفق است که بسیاری از افراد به آن توجه ندارند. با رونق گرفتن کسب و کارهای اینترنتی بسیاری از آنها برای ساخت سایت اقدام کردند و رفته رفته در وب فارسی تعداد وب سایت های ایرانی افزایش یافت. با افزایش یافتن این تعداد سایتها رقابت بین آنها شکل گرفت خط و کسب رتبه در کلمات سخت کمی مشکل شد. ما در دوره آموزش سئو در اصفهان به شما کمک می‌کنیم تا بتوانید وب سایت خود را به صفحه اول گوگل بیاورید.

اهمیت آموزش سئو در اصفهان

همانطور که می دانید امروزه بسیار کسب و کارهای اینترنتی رشد کردند و در اصفهان نیز شاهد رشد بسیاری از این کسب و کارها هستیم. در گذشته شما در یک فروشگاه فیزیکی در سطح شهر ممکن بود روزانه تعداد مشتری های کمی داشته باشید و از این تعداد کم افراد کمتری به خریدار ما تبدیل می شدند. اگر بخواهیم ساده تر به آن نگاه کنیم باید

کلاس سئو

گفت که فرض کنید شما صاحب یک فروشگاه بزرگ در بهترین نقطه شهر هستید. در طول روز چه تعداد بازدید کننده نصیب شما می شود؟ 100نفر؟200نفر و یا بیشتر؟ حال چند نفر از این مشتریان تبدیل به خریدار های واقعی شما می شدند؟ شاید کمتر از ۵۰ نفر

امروزه با رشد سواد اینترنتی مردم بسیاری از کسب و کارهای فیزیکی مانند مثال بالا تبدیل به کسب و کارهای اینترنتی شده اند و بیشتر آنها اقدام به طراحی سایت کردند. هنگامی که شما یک وب سایت دارید، گستره مخاطبان شما تنها محدود به 200 نفر یا 300 نفر نخواهد بود بلکه با یک جامعه چند هزار نفری مواجه هستید. با استفاده از تکنیک های سئو می توانید وب سایت خود را پرمخاطب کنید و در مرحله بعد مخاطبان خود را تبدیل به علاقه مند کنید و در ادامه این علاقه مندان را تبدیل به خریدار کنید. حال فرض کنید مفهومی تحت عنوان سئو سایت وجود نداشت چگونه میشد مخاطب را به وب سایت جذب کرد؟ به همین دلیل است که می گوییم سئو و آموزش سئو در اصفهان بسیار پر اهمیت است.

پیشنیاز های دوره آموزش سئو

در این دوره کاربردی ما نیاز به هیچ پیش نیاز خاصی نداریم جز آشنایی با مقدمات کار با کامپیوتر و اینترنت (ICDL) و داشتن یک وب سایت که بتوانید تکنیک ها و نکات ذکر شده در کلاس را بر روی آن اجرا کنید و نتیجه آن را مشاهده کنید. ما در این دوره از سیستم مدیریت محتوای وردپرس که یک سایت ساز رایگان است استفاده می کنیم پیشنهاد میکنیم شما هم از همین سیستم استفاده کنید چرا که در امر سئو سایت بسیار به کمک ما می آید. بیش از نیمی از سایت های بزرگ با سیستم مدیریت محتوای وردپرس ساخته شده اند.

  • آشنایی کار با اینترنت و کامپیوتر
  • داشتن یک وب سایت

سرفصل های دوره آموزش SEO

  1. آموزش تکنیکال سئو
  2. آموزش سئو داخلی
  3. آموزش سئو خارجی
  4. آموزش بازاریابی محتوا

 

دیجیتال مارکتینگ در اصفهان ، سئو در اصفهان ، طراحی سایت در اصفهان ، آموزش سئو در اصفهان و آموزش طراحی سایت در اصفهان از خدمات آکادمی اصفهان است.